يک کلام حرف شبه سياسی

شــــــــــــــــما دانشجو هستی يا ساواکی ؟؟؟ ميدونی فرق دانشجو و ساواکی چيه ؟ پس قبل از اینکه براتون مشکلی پیش بیاد به وبلاگ خبرگزاری ايکس سربزنيد !!!

اینارو ایکسنای عزیز نوشته بود برام.علی رغم امتحانات و ... و علی رغم اینکه هنوز بازدید همه را پس ندادم آمدم تا یک بار هم حرف سیاسی بزنم. این متن ایشون و بعدشم جواب من:

***


هشدار !
18 تير 82 از چند لحاظ با سالهای قبل تفاوت دارد.
اول اينکه درحالی 18 تير امسال فراميرسد که امريکا با اشغال عراق ، ايران را محاصره نظامی (علاوه بر سياسی واقتصادی) نيز کرده است . علاوه بر اين دستيابی ايران به فناوری هسته ای ، حمايت از گروههای جهادی فلسطين و حزب الله لبنان، تحرکات سياسی در افغانستان و عراق و همچنين مخالفت با پيشنهاد طرح صلح امريکا برای خاورميانه موجبات تهديد جدی و شديداللحن واشنگتن را بهمراه داشته است .
بازداشت تعدادی از اعضای گروهک مجاهدين خلق(منافقين) در فرانسه نيز باعث تشديد بحران و افزايش تشنجات در داخل و خارج شده است .
در سالهای گذشته با توجه به دامنه کوچک اعتراضات و درگيريها، تظاهرکنندگان دانشجويان فريب خورده نامگذاری شدند تا با دستگيرشدگان مانند اراذل واوباش ومعترضين برخورد گردد !!
اما مهمترين تفاوت 18 تير امسال با سالهای قبل در خطبه های نماز جمعه روز 23 خرداد دانشگاه تهران رقم خورد .
آقای هاشمی رفسنجانی در خطبه دوم نماز با اشاره به اغتشاشات وناآراميهای گستره در تهران تاکيد کرد : « اين اغتشاشگران عده ای ساواکی و ضدانقلاب ()هستند . . . »
برای درک مفهوم اين جمله وحشتناک اينکه اگر دستگيرشدگان چند روز اخير ازمعنی ومفهوم اين جمله (بخوانيد اين دستور! ) آقای رفسنجانی باخبر می بودند هرگز به خيابان نمی آمدند !


ايکسنا ميگويد : اعتراض حق طبيعی و مسلم مردم و از ارکان دمکراسی است ؛ اما در نظر داشته باشيد در چه زمانی به چه کسی و چگونه اعتراض ميکنيد تا به جرم ساواکی بودن . . .

***
سلام.ممنون که سر زدی.من به علت امتحانات در هيچکدام از اعتراضات اخير به جز يکی نتونستم حاضر بشم ولی....خودت هم بهتر ميدونی اغلب شلوغيها از دانشجويان نبود.من خودم هم ناله با معترضين بودم.از ترم ديگر دانشکده فنی دانشگاه تهران(مهد مهندسی ايران) قرار است کلاسهای علوم پايه که خيليها معتقدند بعد از گذراندن آن اصل راه را گذرانده ای قرار است ۲۰۰ نفره برگزار شود....بعد ميشنوی قرار است نوبت دوم بپذيرند. اينها صدای همه را در آورد ولی اينها دليل شیشه بانک شکستن نيست و نبود. این کارها را دوستان من نکرده اند...

/ 6 نظر / 20 بازدید
حسنا

أقا مهدي سلام وبلاكت را خيلي روشنكرانه يافتم فقط يه زحمت بكش رنكش را عوض كن.

سيد محسن

اي بهترين دليل تبسم، ظهور كن **** فصل كبود خنده ما را، مرور كن ==== چرخي بزن به سمت نگاه غريب ما **** از كوچه‌هاي بي كسي مما عبور كن، ‌ به اميد ظهور هر چه زودتر آقا امام زمان ولي العصر و صاحب الامرمان (عج) ، = « انشاء الله در چند روز آينده قفل سكوت دريچه باز خواهد شد » در پناه حضرت دوست – يا حق

mansoor

سلام مگر اين که ما ياد کنين بابا يکسری بزن

mansoor

مطلب زيبايی بود ببخشيد ياد کنيم بود

yass

سلام.خيلی جالب بود.ممنون.موفق باشين.ياس.

Hossein

سلام ۱ـاين ياس زرد يا قرمز ۲ـ۱۸ تير به تو چيه آخه بچه... پيش ما هم بيا