درد دل

سلام

مدتهاست ننوشته ام از بس سرم در اين سايت نما  شلوغ شده ولی يک چيزی ديدم نتونستم به اين خلوتکده نيايم؛

مگر بچه ها برای چی ۸ سال دفاع کردند؟ برای اينکه الان در برابر اين آذربايجان شوروی که رسما جاسوسی اسراييل را می کند سکوت کنيم؟ اين خبرو بخونيد:

 


 

به گزارش سایت «خدمت» ، نیروهاى سرویس اطلاعاتى و مرزبانى جمهورى آذربایجان به‏هنگام بازجویى از عابران غیرمجاز ایران در شهرهاى یاردیملى، جلیل‏آباد و بیله‏سوار و زندان شماره 9 باكو معروف به زندان «كا.گ.ب» كه متعلق به «ام.تى.ان» است، ضمن شكنجه‏هاى شدید اقدام به‏تجاوز، آزار و اذیت جنسى به آن‏ها كرده‏اند.
طبق اظهار برخى از افراد، نیروهاى آذرى به هنگام برخورد با افرادمتردد غیرمجاز مرزى ایرانى كه جوان و داراى سن كم هستند، پس ازبازداشت اقدام به تجاوز به آن‏ها كرده و سپس زندانیان كشور خود را نیز تشویق به تجاوز به افراد ایرانى در زندان كرده‏اند. طبق اظهار یكى ازاین زندانیان آزاد شده، وى در زمان محاكمه خود در حضور قاضى اظهارداشته است: «نیروهاى آذرى بارها به من تجاوز كرده‏اند» كه قاضى ‏در جواب وى گفته است: شما به كشور ما تجاوز كرده‏اید و گفته اند ‏مى‏توانیم هر بلایى سر شما بیاوریم.
شایان ذكر است از بدو بازگشایى مرزها تاكنون‏اعتراض‏هاى بسیار زیادى از سوى عابران غیرمجاز مرزى ایرانى درخصوص آزار، اذیت و تجاوزات جنسى از سوى بازجویان كشورآذربایجان بر ضد ایرانیان صورت گرفته كه تاكنون اقدامى نشده است.

 

 

/ 1 نظر / 24 بازدید
سيد محسن

به نام حضرت دوست ................ مسلمان به پا خيز ....... در پناه حضرت دوست