دل را زبيخودي سر از خود رميدن است*** آري علاج شوق گريبان دريدن است يا رب به كوي عشق گذر ده اسير دام***شيون براي عشوه او را خريدن است ياسي كه زرد گشته رخش از غم حبيب*** تقدير قصه دل آن نا شنيدن است

درد دل - ياس زرد

 Ù†ÙˆØ§ÙŠ منتخب

 Ø¯Ø¹Ø§ÙŠ عهدياس زرد

 
 
خانه
آرشيو
پست الكترونيك

پرشين‌بلاگ

قند عسل
دريچه‌اي به ملكوت
حاج حميد
روايت فتح
غريبستان
نجوا
ديده بان برج مينو
آبي آسموني
مجنون
زميني های آسمونی
نرگس
!! عقل كل !!
شهيد ادواردو آنيلي

 

چهارشنبه ٢٠ مهر ،۱۳۸٤

درد دل

سلام

مدتهاست ننوشته ام از بس سرم در اين سايت نما  شلوغ شده ولی يک چيزی ديدم نتونستم به اين خلوتکده نيايم؛

مگر بچه ها برای چی ۸ سال دفاع کردند؟ برای اينکه الان در برابر اين آذربايجان شوروی که رسما جاسوسی اسراييل را می کند سکوت کنيم؟ اين خبرو بخونيد:

 


 

به گزارش سایت «خدمت» ، نیروهاى سرویس اطلاعاتى و مرزبانى جمهورى آذربایجان به‏هنگام بازجویى از عابران غیرمجاز ایران در شهرهاى یاردیملى، جلیل‏آباد و بیله‏سوار و زندان شماره 9 باكو معروف به زندان «كا.گ.ب» كه متعلق به «ام.تى.ان» است، ضمن شكنجه‏هاى شدید اقدام به‏تجاوز، آزار و اذیت جنسى به آن‏ها كرده‏اند.
طبق اظهار برخى از افراد، نیروهاى آذرى به هنگام برخورد با افرادمتردد غیرمجاز مرزى ایرانى كه جوان و داراى سن كم هستند، پس ازبازداشت اقدام به تجاوز به آن‏ها كرده و سپس زندانیان كشور خود را نیز تشویق به تجاوز به افراد ایرانى در زندان كرده‏اند. طبق اظهار یكى ازاین زندانیان آزاد شده، وى در زمان محاكمه خود در حضور قاضى اظهارداشته است: «نیروهاى آذرى بارها به من تجاوز كرده‏اند» كه قاضى ‏در جواب وى گفته است: شما به كشور ما تجاوز كرده‏اید و گفته اند ‏مى‏توانیم هر بلایى سر شما بیاوریم.
شایان ذكر است از بدو بازگشایى مرزها تاكنون‏اعتراض‏هاى بسیار زیادى از سوى عابران غیرمجاز مرزى ایرانى درخصوص آزار، اذیت و تجاوزات جنسى از سوى بازجویان كشورآذربایجان بر ضد ایرانیان صورت گرفته كه تاكنون اقدامى نشده است.

 

 


پيام هاي ديگران ()

مهدي


خانه | آرشيو | پست الكترونيك ]